utworzone przez defi2 | maj 17, 2026 | OBECNE-W-SPRZEDAŻY DZIAŁKI
🌿 Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym – Biskupice Cena: 145 000 zł Cena za m²: 181 zł Powierzchnia działki: 800 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna z domkiem letniskowym położona w spokojnej i zielonej części Biskupic. To idealne...
utworzone przez defi2 | maj 17, 2026 | OBECNE-W-SPRZEDAŻY DOMY
🏡 Dom z dużą działką i widokiem na Kraków – Siercza | gm. Wieliczka Cena: 1 100 000 zł Cena za m²: 11 579 zł Powierzchnia domu: 95 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny położony w malowniczej części Sierczy, gmina Wieliczka, z pięknym widokiem...
🏡 Dom jednorodzinny z dużą działką – Grajów | gm. Wieliczka Cena: 560 000 zł Cena za m²: 3 146 zł Powierzchnia domu: 178 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w spokojnej i zielonej części Grajowa, gmina Wieliczka. Nieruchomość...
🏡 Działka budowlana 31 ar – Siercza | gm. Wieliczka Cena: 250 000 zł Cena za m²: 81 zł Powierzchnia działki: 3 100 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Sierczy, gmina Wieliczka. To idealna propozycja...
🏡 Działka budowlana 90 arów z widokiem na Kraków – Siercza | gm. Wieliczka Cena: 1 100 000 zł Cena za m²: 122 zł Powierzchnia działki: 9 000 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 0,90 ha położona w malowniczej miejscowości...