604 507 060 | 505 750 379 definito@o2.pl

🏡 Działka budowlana 90 arów z widokiem na Kraków – Siercza | gm. Wieliczka

Cena:
1 100 000 zł

Cena za m²: 122 zł
Powierzchnia działki: 9 000 m²

📖 Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 0,90 ha położona w malowniczej miejscowości Siercza, gmina Wieliczka.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, oferując piękny widok na Kraków oraz ogromny potencjał inwestycyjny i rekreacyjny.

To idealna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni pod budowę domu, inwestycję lub miejsca do życia blisko miasta, ale z dala od codziennego zgiełku.

➡️ Najważniejsze informacje:

  • Powierzchnia działki: 9 000 m²
  • Działka zabudowana domem jednorodzinnym ok. 95 m²

➡️ MPZP:

Nieruchomość oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem:

46MNO – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z ograniczonym rozwojem

➡️ Lokalizacja:

  • Ok. 5 minut od centrum Wieliczki
  • Blisko stacji PKP i Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej
  • Szybki dojazd do Krakowa
  • W pobliżu sklepy, szkoły i infrastruktura usługowa
  • Spokojna i zielona okolica

➡️ Dlaczego warto?

  • Duża działka z szerokimi możliwościami zagospodarowania
  • Piękny widok na Kraków
  • Spokojna lokalizacja blisko miasta
  • Idealna propozycja pod dom lub inwestycję
  • Blisko komunikacji i infrastruktury
  • Oferta na wyłączność

To miejsce idealne dla osób, które chcą połączyć codzienny komfort życia z przestrzenią, naturą i szybkim dostępem do Krakowa.