604 507 060 | 505 750 379 definito@o2.pl

Biuro nieruchomości DEFINITO

Pomagamy naszym klientom szybko i korzystnie sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość.

O nas

INFORMACJE

Jesteśmy DEFINITO. Specjalizujemy się w pośrednictwie przy zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek budowlanych i lokali użytkowych na terenie miast: Niepołomice, Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj, Brzesko, Bochnia oraz pobliskiej okolicy. Zajmujemy się również kompleksową i fachową obsługą prawną realizowanych transakcji, pomocą przy wyborze najlepszego kredytu hipotecznego .

DEFINITO to duet idealny, który łączy w sobie dwoje miłośników nieruchomości.

Renata, która posiada licencję zawodową nadaną przez Ministerstwo Budownictwa o numerze 6789, to skuteczny agent nieruchomości, który w branży Nieruchomości pracuje już od 15 lat. O jej skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów polecających jej usługi.  >>> Zobacz Opinie <<<

Wojciech to uznany w Niepołomicach geodeta z bogatym doświadczeniem oraz dogłębną znajomością lokalnego rynku, warunków i przepisów. Dzięki temu efektywnie wspiera klientów w realizacji różnorodnych projektów, zapewniając im kompleksową obsługę geodezyjną.

 

ORŁY NIERUCHOMOŚCI 2021, 2022, 2023, 2024

 

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które zapewniają najwyższą jakość usług i efektywność. Otrzymaliśmy tę nagrodę – cztery razy z rzędu – dzięki opiniom naszych klientów jako najlepsze biuro w Powiecie Wielickim. Definito Nieruchomości i Geodezja zajmuje I miejsce.

Dla nas to wspaniała nagroda ponieważ codziennie ciężko pracujemy, by zmieniać wielicki rynek nieruchomości, utrzymując standardy oraz wysoką jakoś obsługi.

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie, które pozwoliło nam osiągnąć ten sukces i współpracę z nami. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego staramy się zawsze podchodzić indywidualnie. To dzięki wam, możemy nadal pracować, rozwijać się i czerpać z tego satysfakcję, a także podnosić jakość świadczonych przez nas usług oraz rozszerzać ich zakres.

604 507 060

505 750 379

501 623 736

Geodezja

definito@o2.pl

Brzezie 393

32-014 Brzezie

Zadzwoń - 604 507 060