604 507 060 | 505 750 379 definito@o2.pl

🏡 Działka budowlana 26 arów blisko Puszczy Niepołomickiej | Kłaj

📍 Kłaj | powiat wielicki | małopolskie

💰 320 000 zł
📐 2 600 m²
💵 123 zł/m²

⭐ Atuty nieruchomości
Duża działka 26 arów
14,5 ara budowlane (MN1)
Media przy działce
Dojazd drogą asfaltową
Spokojna i zielona okolica
Blisko Puszczy Niepołomickiej
Szybki dojazd do Krakowa i Bochni
Blisko autostrady A4 oraz stacji PKP

📖 Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 26 arów, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kłaj, w powiecie wielickim.

Nieruchomość idealna dla osób szukających miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, z jednoczesnym szybkim dojazdem do Krakowa, Bochni czy Niepołomic.

Najważniejsze informacje:
Powierzchnia działki: 2 600 m² (26 arów)
Przeznaczenie w MPZP:
• 14,5 ara – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (MN1)
• 11,5 ara – tereny rolne

Kształt działki: prostokąt
Teren: płaski
Wymiary działki:
• długość ok. 125 m
• szerokość ok. 19 m

Odległości:
Wjazd na autostradę A4 – ok. 3,6 km
PKP Szarów – ok. 2,4 km
Puszcza Niepołomicka – ok. 650 m
Niepołomice – ok. 6,5 km
Wieliczka – ok. 21 km

⭐ Dlaczego warto?
Duża powierzchnia działki daje szerokie możliwości zagospodarowania – budowa domu, ogród, strefa rekreacyjna czy dodatkowa przestrzeń zielona.

To świetna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i jednocześnie dobrą komunikację z Krakowem.

Oferta prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.